🇺🇦🇩🇪 Поліцейські Німеччини передали спеціалізовану гуманітарну допомогу українським колегам

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні у Закарпаття надійшов гуманітарний вантаж із Німеччини для українських поліцейських, зокрема, для потреб департаменту патрульної поліції нашого краю та областей, де тривають активні бойові дії внаслідок російського вторгнення.

Поліцейські із міста Франкфурта на Майні під керівництвом першого комісара поліції землі Гессен Крістіана Класа передали 13 спецавтомобілей марки «Мерседес Бенц» та «Опель» разом із спеціальним безпековим спорядженням. Серед вантажу: генератори електроенергії, бронежилети, шоломи, берци, намети, тактичні рукавички тощо.

На КПП «Ужгород-Вишнє Нємецке» гуманітарну допомогу зустріли перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета та керівник патрульної поліції області Валерій Найман. Андрій Шекета подякував німецьким партнерам за таке необхідне спорядження для патрульних.

«Надзвичайно приємно для нас нині відчувати будь-яку поміч із багатьох країн світу. Дуже важливо, що німецькі поліцейські добре розуміють ситуацію, яка склалася у нашій країні та сприяють своїм колегам із Украіни. Робота, яку ви робите для українських захисників – це і матеріальна, і моральна підтримка для нас», – наголосив Андрій Андрійович.

У свою чергу В. Найман вручив Крістіану Класу Подяку управління патрульної поліції в Закарпатській області.

Спеціалізоване обладнання слугуватиме для забезпечення оборони України, безпеки і життєдіяльності населення та захисту правопорядку.

Пресслужба Закарпатської облради