Поранені поліцейські з сім’ями поїхали на реабілітацію до Угорщини

Print Friendly, PDF & Email

Вчора на відпочинок і реабілітацію до Угорщини поїхали працівники ГУ Національної поліції в Закарпатській області та їхні сім’ї. Ці правоохоронці з перших днів повномасштабного вторгнення перебували на фронті у різних областях країни та отримали поранення.
 
Десятиденний відпочинок для 30 осіб у курортних містах області Саболч-Сатмар-Берег вдалося організувати завдяки Європейському об’єднанню територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА, засновником якого є Закарпатська обласна рада. Підтримку проєкту на прохання голови Закарпатської ОВА Віктора Микити надало Міністерство зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини та Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді.
 
Провести групу на відпочинок прийшли голова ОВА Віктор Микита, виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, заступник голови ОВА Ігор Шинкарюк та заступниця ЄОТС ТИСА Юдіта Євчак.
 
На угорській стороні поліцейських зустріла директорка ЄОТС ТИСА Андреа Сабоне Цап, яка протягом усіх 10-ти днів ними опікуватиметься.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради