Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Міжгірський медичний фаховий коледж»  Закарпатської обласної ради

Print Friendly, PDF & Email

  ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11.04.2022 м. Ужгород №26-рд

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади
директора Комунального закладу «Міжгірський медичний фаховий коледж» 
Закарпатської обласної ради

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 34 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Положення  про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу фахової передвищої освіти Закарпатської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 20.05.2021 № 211:

  1. Оголосити про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Міжгірський медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради (далі – конкурс).
  2. Встановити, що пропозиції щодо участі у конкурсі подаються до 13 червня 2022 року включно, рейтингове голосування призначити на 27 червня 2022 року.
  3. Оголошення про проведення конкурсу опублікувати на вебсайтах Закарпатської обласної ради та Комунального закладу «Міжгірський медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради.
  4. Управлінню інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради забезпечити інформування громадськості про проведення конкурсу.
  5. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які відповідають вимогам Закону України «Про фахову передвищу освіту».
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови ради Дем’янчука В. Ю.

Голова ради                                   Володимир ЧУБІРКО