Про припинення повноважень помічника – консультанта на громадських засадах

До обласної ради звернувся депутат Грицик П.В.  із заявою про припинення повноважень  його помічників-консультантів на громадських засадах – Кравчук Олесі Миколаївни (посвідчення №57), Писаренка Віталія Леонідовича (посвідчення №58), Суліми Андрія Андрійовича (посвідчення №59), Стегури Ірини Іванівни (посвідчення №60).

Відповідно до п. 5 Положення про помічника-консультанта депутата обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 8 червня 2016 року № 59, прошу опублікувати на сайті Закарпатської обласної ради повідомлення про припинення повноважень  Кравчук Олесі Миколаївни, Писаренка Віталія Леонідовича, Суліми Андрія Андрійовича, Стегури Ірини Іванівни а посвідчення № 57, 58, 59, 60 – вважати анульованим.

Управління з питань організаційного забезпечення

депутатської діяльності, зв’язків з органами місцевого

самоврядування та виконавчої влади