Профільна комісія облради обговорила нагальні питання сфери охорони здоров’я

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 17 лютого, готуючись до пленарного засідання другої сесії обласної ради, своє засідання провела постійна комісія облради з питань охорони здоров’я під головуванням її очільниці Ольги Олексик.

Участь у засіданні взяли: заступник голови облради Денис Ман, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, керівники окремих структурних підрозділів ОДА та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я області.

Насамперед розглянули профільні питання. Зокрема:

  • про внесення змін до Програми поліпшення надання медичної допомоги дітям, які страждають на хворобу Крона, на 2020-2022 роки;
  • про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Закарпатська обласна станція переливання крові» Закарпатської обласної ради на реалізацію замороженої плазми;
  • про звернення до МОЗ України та профільного Комітету ВРУ щодо нормативно-законодавчого врегулювання  питання надання екстреної виїзної консультативної медичної допомоги населення в умовах співпраці з НСЗУ (відповідно до рекомендацій постійної комісії від 2 лютого 2021 року);
  • про проблемні питання щодо забезпечення хворих на Акромегалію необхідними ліками відповідно до Обласної програми забезпечення жителів області, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2021 – 2025 роки.

На комісії  серед іншого також розглянули звернення медичних працівників фізіотерапевтичної-реабілітаційної служби КНП «Свалявська районна лікарня» щодо подальшого її функціонування.

Присутній на засіданні депутат облради  Василь Дем’янчук порушив питання про повноцінне функціонування медичних закладів у новостворених територіальних громадах Тячівського району.

Також заслухали звіт щодо виконання обласних (бюджетних) цільових програм за 2020 рік у галузі охорони здоров’я.

Йшлося і про  тарифи та перелік платних послуг, які можуть надаватися КНП Закарпатської обласної ради та фінансові плани цих  підприємств.

Пресслужба облради