Профільна комісія облради   погодила внесення змін до обласного бюджету

Під головуванням  Василя Кошелі сьогодні, 28 вересня, відбулося    засідання  постійної комісії  обласної ради з питань  бюджету. У  її роботі взяли участь голова облради Михайло Рівіс,  перший заступник голови Йосип Борто, заступник голови комісії з питань охорони здоров’я Василь Скрип.

Члени комісії –  Андрій Шекета, Василь Губаль, Мирослав Білецький, Мікловш Товт уважно вивчили профільні питання, а таких було вісім, що пропонуються до порядку денного 19-ї сесії, внесли низку слушних пропозицій, поділилися конструктивними думками.

Найперше обговорили внесення змін до обласного бюджету, які презентували  директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар та заступник директора – Наталія Боркулеш.  У документі  враховано додаткові кошти з держбюджету для:  лікування хворих на цукровий діабет – забезпечення інсуліном на 4 квартал цього року, доплати медикам, підвищення зарплати з 1 вересня, проведення місцевих виборів тощо. «Всі ці питання є важливими для краю та його жителів і їх треба підтримати», – наголосив М.Рівіс.

Відтак було погоджено перерозподіл призначень у межах загального обсягу по головних розпорядниках коштів обласного бюджету, а саме облдержадміністрації та окремим  департаментам ОДА:  освіти і науки; охорони здоров’я; соціального захисту; управління молоді і спорту; службі у справах дітей та ін.

Також погоджено розподіл між адміністративно територіальними одиницями  області обсяги субвенцій із державного та обласного бюджетів.

Коли зайшлося про додаткову потребу в зарплаті для  Воловецького району, то після жвавого обговорення депутати вирішили погодити  потребу у сумі 5 млн грн для дитсадків.

Для завершення робіт з реконструкції санаторію «Малятко» члени комісії погодили  потребу у сумі понад 3 млн грн, для  обласного дитячого тубсанаторію «Човен» –  понад 1 млн 500 тис грн, для добудови лікарської амбулаторії з перепрофілюванням під навчальний заклад Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району  – 3 млн грн.

Не підтримали депутати запозичення на капітальний ремонт доріг місцевого значення.

Відтак уважно вивчили й інші проєкти рішень, які пропонуються до розгляду у сесійній залі.

Голова комісії В.Кошеля подякував депутатам  за активну роботу і конструктивізм у прийнятті рішень.

Пресслужба облради