Роман Сарай: “Електростанції будуть розподілені між найменш забезпеченими верствами населення…”

Гуманітарну допомогу – 425 електростанцій (типу EcoFlow) та 1000 продуктових наборів для соціально-незахищених закарпатців, передали сьогодні, 18 грудня, європейські партнери в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014 – 2020.

Зокрема, 180 генераторів потужністю 500 Вт, 145 електростанцій – 700 Вт та 100 міністанцій потужністю 1 кВт. Вони здатні забезпечити тимчасову роботу необхідного домашнього обладнання (наприклад, конвектора, водонагрівача, освітлення тощо) і зберегти тепло у домівках більш ніж 400 сімей.

Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай подякував європейським партнерам за допомогу та пообіцяв у найкоротші строки розподілити допомогу: «Ми домовлялися про те, що дані електростанції будуть розподілені між найменш забезпеченими верствами населення. Першочергово вони надійдуть сім’ям загиблих військовослужбовців, багатодітним родинам вимушено переміщених осіб, які втратили свої домівки на Сході України, малозабезпеченим громадянам. Також чекаємо пропозицій від наших партнерів – Угорщини, Словаччини та Румунії щодо розподілення допомоги між громадами, де проживають національні меншини краю…»