Роман Сарай: «Представники регіону Лаціо зацікавлені в реалізації спільних проектів…»

Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай з робочим візитом сьогодні перебуває у Польщі. Тут, на запрошення Маршалека Люблінського воєводства Ярослава Ставярського, він взяв участь у тристоронній українсько-польсько-італійській зустрічі. Також голова обласної ради мав нагоду налагодити партнерські стосунки з представниками італійського регіону Лаціо.

👌 Роман Сарай презентував італійським колегам можливості Закарпаття. Акцентував увагу італійців на безпековій ситуації та інвестиційній привабливості нашого краю. Розповів про те, що за останні 2 роки до Закарпаття зі сходу держави переїхали понад 400 підприємств – які перевезли устаткування, персонал та змогли відновити свою роботу.

☝️🇺🇦🇮🇹 Представники регіону Лаціо зацікавлені в реалізації спільних проектів та пропонують конкретні дії щодо відбудови України, – відзначив Роман Сарай. – У цьому контексті вбачаю можливість долучення італійських партнерів до реалізації будівництва реабілітаційного центру в Ужгороді. Запросив керівників регіону Лаціо відвідати найближчим часом Закарпаття, щоб мати наочну уяву про наш край».

🇺🇦🤝🇮🇩 Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай домовився також про візит делегації Люблінського воєводства на Закарпаття у травні цього року та організацію гуманітарної допомоги для військових.