Розбудова інфраструктури аеропорту «Ужгород», добудова нейрохірургічного корпусу та завершення будівництва медичних закладів, – пропозиції постійної комісії обласної ради

Сьогодні, 15 вересня, відбулося засідання постійної комісії облради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій у складі: Андрія Андріїва, Андрія Шекети, Дениса Мана, Василя Крулька та за участі депутата ради Олександра Антала, заступника керуючого справами обласної облради Володимира Гнатківського.

Насамперед члени комісії обрали головуючого на засіданні – Андрія Шекету, та обрали заступником голови комісії Андрія Андріїва, секретарем – Дениса Мана.

Затим розглянули профільні питання, які пропонуються на розгляд 3-го пленарного засідання 3-ї сесії облради. Зокрема: Про Програму поводження з твердими побутовими відходами у Закарпатській області на 2021-2025 роки, Про цільову програму «Тепла оселя» з підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків в Закарпатській області, які беруть участь у програмі «ЕНЕРГОДІМ» державної установи «Фонд енергоефективності», на 2022 – 2023 роки доповідав Василь Романець, начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації.

Серед схвалених профільною комісією проєкт, що передбачає надання згоди Установі «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» на здійснення функції замовника у процесі публічних закупівель товарів та послуг під час реалізації проєкту «Відкритий простір Закарпаття», які будуть передані на баланс Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Ужгород».

Тож депутати вкотре конструктивно обговорили питання щодо поліпшення інфраструктури аеропорту «Ужгород», які, за словами Андрія Андріїва необхідно вирішувати негайно. Насамперед, щодо виділення коштів (понад 9 млн грн) на капітальний ремонт покриття руліжної доріжки аеропорту, адже від цього залежить отримання відповідних сертифікатів для підприємства.

Денис Ман вніс пропозицію виділити кошти для завершення двох проєктів у сфері медицини на Перечинщині – у селах Мокра, Тур’я-Пасіка, та добудови нейрохірургічного корпусу в Ужгороді. Такі ініціативи запропоновано скерувати на розгляд бюджетної комісії.

У ході засідання порушувалося питання поводження із твердими побутовими відходами на території області, зокрема щодо необхідності побудови сміттєсортувального та сміттєпереробного заводів.

Також заслухали інформацію представників департаменту фінансів ОДА, стосовно наповнення бюджету області, економію коштів та планування перерозподілу цих коштів на окремі статті витрат.

Депутати уважно вивчили й інші питання порядку денного та внесли свої пропозиції.

Пресслужба Закарпатської облради