Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих захисників: голова облради на початку 6-ї сесії

Розпочало роботу пленарне засідання 6-ї сесії Закарпатської обласної ради. У залі зареєструвалось 56 депутатів. Головує – очільник крайового парламенту Володимир Чубірко.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії, спікер звернувся до присутніх: «Україна героїчно чинить опір широкомасштабному російському вторгненню. Ворог масово і жорстоко нищить наші міста і села, розстрілює мирних жителів, викрадає і примусово вивозить діточок і дорослих, знищує духовну і культурну спадщину… Завдяки українському гурту із КАЛУШа, який нещодавно здобув блискучу Перемогу на Євробаченні, низка кадрів про масштаби руйнування облетіли увесь світ… Але Україна мужньо стоїть! Україна бореться! Україна молиться! Україна перемагає і дивує світ!

На превеликий жаль, тисячі співгромадян загинули, закатовані, по звірячому вбиті; сотні загубили близьких і рідних; втратили здоровʼя, позбулися даху над головою; мільйони співвітчизників покинули рідну країну, рятуючись від жахіття війни … Це справжній геноцид росії проти народу України … Про це заявляє і низка світових лідерів …»

У своєму виступі він наголосив, «усім нам нестерпно важко і невимовно болісно: практично кожного дня ми отримуємо сумні звістки про загибель українських військовослужбовців та мирних жителів України, серед яких, на жаль, і закарпатці. Багатьох наших земляків посмертно нагороджено державними відзнаками – «За мужність».

«Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих захисників країни, імена яких досі невідомі. Ми завжди пам’ятатимемо відвагу та подвиг наших Героїв!
Вічна памʼять цивільним співвітчизникам, волонтерам, у яких війна забрала найдорожче і найцінніше на світі – життя.

Щирі співчуття родинам, котрі втратили своїх рідних і близьких у цій жахливій війні з орками, катами та нелюдами!», – зазначив Володимир Чубірко та запросив присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять полеглих українців у жорстокій російській війні.

Пресслужба Закарпатської облради