Словацькі дипломати навідалися з гуманітарною місією в обласний Будинок дитини

Генеральний консул Словацької республіки в Ужгороді Павол Паніс та помічник прем’єр-міністра Словаччини з питань співпраці з Україною Едуард Бураш з гуманітарною місією відвідали обласний Будинок дитини, що у місті Свалява.

Словацькі друзі України привезли для дітей позбавлених батьківського піклування із Закарпаття та 35 тимчасово переселених діток із зони бойових дій привезли продукти харчування, засоби гігієни та інші корисні товари.

«Словаччина з перших днів війни підставляє нам своє надійне плече. Наші сусіди не лише прихистили близько 300 тисяч українців, але і щодня і на міжнародній арені і так, як сьогодні, локально, допомагають Україні. Від імені всього Закарпаття — щира вдячність за таку підтримку нашим друзям», — зауважила керуюча справами Закарпатської облради Мирослава Ливч, яка разом з директором закладу Володимиром Бейрешем зустріла словацьких гостей.

У свою чергу Едуард Бураш повідомив, що соціально вразливі категорії внутрішньо-переселених осіб та діти, позбавлені батьківського піклування — у пріоритеті щодо надання гуманітарної допомоги з боку Словаччини.

Пресслужба Закарпатської обласної ради