Співпраця з країнами африканського континенту – нова сторінка для Закарпаття

Демократична Республіка Конго засуджує збройну агресію росії проти нашої держави та підтримує територіальну цілісність України. Про це сьогодні під час зустрічі з керівництвом Закарпатської області заявив Його Високоповажність генеральний секретар міністерства закордонних справ Тео Вабенга Калебо.

👉 Загалом співпраця з країнами африканського континенту – нова сторінка для Закарпаття, нові можливості та нові виклики. Наш край зацікавлений в налагодження економічної співпраці з країнами Африки – зокрема, в ІТ-секторі, аграрній та переробній галузях. Про це мова йшла сьогодні під час ще однієї зустрічі з представником України з питань Близького Сходу та Африки Максимом Субхом.

☝️ «Закарпаття має чималий досвід навчання іноземних студентів, потужну технічну та викладацьку базу, – заявив голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай. – Разом із тим – наш край є найбезпечнішим в Україні і це може стати вирішальним фактором для багатьох студентів із африканських країн під час обрання закарпатських вишів для навчання. Що, в свою чергу, стане фундаментом для подальшого розвитку дружніх стосунків із багатьма африканськими державами. Адже студенти після повернення додому розповідатимуть дома про наш регіон та наші можливості».