Стартував конкурс культурних, освітніх та обмінів між ЗМІ від Асоціації «Єврорегіон Карпати»

Print Friendly, PDF & Email

Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” у партнерстві із Львівською і Закарпатською обласними радами оголосили про конкурсний набір-2021.

Ідеться про можливість взяти участь у конкурсах із освітніх, культурних обмінів та обмінів між засобами масової інформації.

Заявки на конкурс можуть подавати: заклади культури: музеї, театри, філармонії, концертні організації, мистецькі колективи, народні доми, заповідники, культурно-просвітницькі центри; спеціалізовані мистецькі навчальні заклади, мистецькі студії органи місцевого самоврядування, районні державні адміністрації та громадські організації Львівської і Закарпатської областей у співпраці з організаціями Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської та Сумської областей.

Для участі в конкурсі приймаються документи, оформлені лише державною мовою. Документи подаються у паперовій та електронній формах на адресу Асоціації.

Перелік необхідних документів для участі в конкурсі:

  1. Реєстраційна форма (заповнюється онлайн на сайті Асоціації) відповідно до додатку 1.
  2. Заява конкурсанта про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 2.
  3. Опис проєкту за формою згідно з додатком 3.
  4. Копія статуту або іншого відповідного документа (Положення тощо).
  5. Копія витягу/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  6. Копія виписки з реєстру неприбуткових організацій.
  7. Документ, що підтверджує наявність рахунку в банку.
  8. Документ, що підтверджує наявність партнера з Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської та Сумської областей (декларація, угода або меморандум, підписаний усіма сторонами).
  9. Документ, що підтверджує наявність співфінансування (рішення сесії, гарантійний лист).

Максимальний розмір гранту — 100 000 гривень при умові власного внеску не менше 10% від вартості проєкту.

Електронна форма заявки подається шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті http://ekarpaty.com/. Кінцевий термін подання електронної форми заявки засвідчується датою і часом її подання на веб-сайті Асоціації.

Заявки у паперовій формі приймаються за адресою: Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, вул. В. Винниченка, 12, м. Львів, 79008. Кінцевий термін подання заявок — 30 квітня 2021 року. Детальнішу інформацію про конкурс можна отримати за покликанням: https://cutt.ly/obminy2021