![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-82-160x107.jpg)
Виконавці робіт оцінюють готовність об’єкту на 90%. Підрядник завершує зовнішні і внутрішні оздоблювальні роботи, наступного тижня розпочнуть монтаж ліфтів та необхідного обладнання. Мирослава Ливч зазначає, що тублікарня в Нижній Апші – дуже хороший приклад успішної реалізації транскордонного проєкту для інших медичних закладів краю, який втілив Центр легеневих хвороб (директор Василь Скрип). Він є надзвичайно важливим для області і буде переданий на утримання Центру. «Зараз розпочинається новий програмний період для подання проєктів для залучення грантових коштів на розвиток громад. Ми маємо великі можливості у цьому періоді. Тож медичні закладу краю можуть брати участь у програмах задля свого розвитку та ефективної роботи», – зазначила посадовець.