У Закарпатській облраді відзначили активних користувачів соцмереж

Олександра Кость, Михайло Карпенко та Максим Мощак зустрілися з головою Закарпатської облансної ради Володимиром Чубірком. Формально — з нагоди міжнародного Дня блогера. Хоча згадані молоді й активні люди працюють у значно ширшому спектрі і відносять себе швидше до громадських діячів, організаторів подій, активних користувачів соцмереж та волонтерів.

“Ми слідкуємо за вашою працею, цінуємо її і хочемо вам подякувати за активну життєву позицію та донати”, — зауважив голова облради. Відтак розповів про свою діяльність та роботу облради в умовах війни. Зокрема: про міжнародне партнерство та залучення коштів на потреби внутрішньо переселених осіб і військових.

У свою чергу молоді активні люди розповіли про свої здобутки та про ситуацію в Ужгороді й області зі свого боку. Зокрема, Олександра Кость повідомила, що разом з однодумцями на організованих нею розпродажах залучила близько 2 мільйонів гривень для потреб окремих підрозділів ЗСУ. З них 300 тисяч гривень було зібрано під час нещодавнього “Черіті сейл”.

Михайло Карпенко та Максим Мощак допомагають у організації закупівлі автомобілів для потреб ЗСУ. Зокрема, хлопці зауважили, що закарпатці поступово повертаються до тієї кількості подій, що були до війни: “Люди поспішають жити. Якщо на початку війни, переносили події на після, то зараз ситуація інша”.

Володимир Чубірко також зауважив, що на розмову було запрошено більше активних користувачів соцмереж, роль яких аж ніяк не применшується, і котрі так само донатять на ЗСУ та займаються соціальними акціями. Однак у силу певних обставин, не всі змогли сьогодні бути присутніми. Тому запропонував робити такі зустрічі систематичними. Наостанок — вручив подяки обласної ради, поспілкувався про ідеї знаних у області молодих людей та закликав тримати контакт.