У Закарпатті відзначили юних «бійців» культурного фронту

Print Friendly, PDF & Email

У Закарпатському обласному краєзнавчому музеї імені Т. Легоцького відзначили кращих із 162 юних номінантів із Закарпаття, у тому числі і внутрішньо переселених співвітчизників, котрі взяли участь у конкурсі «Закисники Украни: історія і сьогодення».
 
На конкурс номінувалися літературні твори, листи, образотворчі твори та авторські фотографії. Кращі роботи вміщені у збірку: «У війни не дитяче обличчя».
 
«Наші діти не стоять осторонь того, що відбувається у країні. Про це свідчить цей конкурс. Підсумки схожої події ми вперше підбиваємо у стінах історичної будівлі-фортеці», — зауважила Директор департаменту освіти, науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець.
 
У свою чергу, знаний в Україні письменник Мирослав Дочинець переказав переможцям вітання від літераторів краю та зауважив, що роботи — добротні і часом, дивлячись на них або читаючи їх, не знаєш, чи це пише дитина, чи доросла людина.
 
«Наші діти, наше мистецтво і культура, у тому числі і ці роботи, це — те, що захищають сьогодні українські воїни. Зі свого боку нам спільно з головою Закарпатської ОВА вдалося зберегти фінансування культури. Вдячний усім авторам за те, що знайшли у собі мужність і презентували на розсуд громадськості свої роботи. Це — важлива справа і важлива моральна підтримка у непростий час», — звернувся до присутніх голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.
 
А Віктор Микита, голова обласної військової адміністрації висловив сподівання, що уже найближчим часом наша молодь писатиме і творитиме на тему Великої Перемоги України.
Переможці конкурсу та їх наставники отримали грамоти ОВА і подарунки.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради