Угорський парламентар приїхав на Закарпаття з гуманітарною місією

З гуманітарною місією Закарпаття відвідав колишній міністр національного розвитку Угорщини, нині депутат парламенту, давній друг і партнер нашого краю Міклош Шестак.

Політик виявив бажання особисто прибути, щоб підтримати Україну, привезти нам матеріальну допомогу і дізнатися, в якій сфері найбільше може бути корисним.

– Міклош Шестак запевнив нас із головою Закарпатської ОВА Віктором Микиткою, що докладе максимум зусиль, аби український народ переміг у цій війні, – сказав голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Угорський гість подивився хаб поблизу Чопа, куди звозиться і сортується міжнародний вантаж. Закарпаття на сьогодні стало центром збору гуманітарної допомоги, прийому вимушених переселенців зі Сходу і Центру країни, масштабного волонтерського руху.

За словами Володимира Чубірка, Міклош Шестак зізнався, що вражений стійкістю і мужністю українців у боях з російським агресором, їхнім патріотизмом і взаємопідтримкою. Це викликає повагу світової спільноти і бажання допомагати.

В Угорщині створено цілий рух гуманітарної місії для України. Майже щодня ми прийматимемо вантажі.

Голова облради подякував Міклошу Шестаку за підтримку у важкий час.

Пресслужба Закарпатської обласної ради