![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-5-120x160.jpg)
Дипломи випускникам урочисто вручили депутати Закарпатської обласної ради, професори Наталія Шетеля та Федір Шандор. Народні обранці побажали магістрам й надалі впевнено йти до своєї мети, зберігаючи унікальні культурні надбання нашого народу, роблячи цей світ кращим.
«Не забувайте, що завдяки хоробрості ЗСУ ви мали змогу у важкому часі війни навчатись, здобувати спеціальність, будувати плани на майбутнє», – наголосила ректорка Академії культури і мистецтв Наталія Шетеля.