В облраді відзначили волонтерів та працівників облради, котрі допомагають військовим

Сьогодні, 14 вересня, в обласній раді виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Андрій Шекета та заступник голови облради Василь Дем’янчук провели зустріч із волонтерами, які допомагають українській армії. У невимушеній обстановці присутні поспілкувалися загалом про волонтерство, різні перешкоди, які трапляються на шляху цієї благородної справи через неврегульоване законодавство, та озвучили плани на майбутнє. Відмічалося, що закарпатські волонтери допомагають усім військовим незалежно від місця їх постійної дислокації.

Андрій Шекета, звертаючись до присутніх зазначив, що нині важливо показувати роботу і успіхи волонтерів, і це не для якогось піару, а для заохочення інших працювати у цьому напрямку. «Дякую усім, хто не шкодує власні сили і кошти для спільної благородної справи. Спасибі й тим, хто помічає цю працю та вшановує людей із добрим чуйним серцем». Серед присутніх – знаний закарпатський волонтер, письменник Андрій Любка, який вже відправив на фронт майже півсотні авто. Нині він на прохання командира однієї із бойових частин подякував та вручив відзнаки працівникам обласної ради за волонтерську допомогу: заступнику керуючого справами облради Юрію Бортейчуку та заступнику начальника управління правового забезпечення облради Олегу Сигидіну.

Вітаючи волонтерів, він подякував усьому колективу виконавчого апарату облради за всебічну допомогу, ефективну співпрацю, конструктив у вирішенні питань із надання допомоги військовим з перших днів військової агресії росії проти України. Також було висловлено вдячність посадовцям ради А. Шекеті та В. Дем’янчуку, які особисто їздять на фронт, щоб передавати харчі, пристрої та техніку для забезпечення життєдіяльності воїнів. Окремо наголосив на важливості документально-юридичного супроводу, що значно полегшує роботу волонтерів. У свою чергу Василь Дем’янчук озвучив прохання від керівництва закарпатських військових вручити подяки: голові постійної комісії облради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС Ользі Олексик, депутатам облради Івану Синетару і Федору Яриничу, керівнику ТзОВ «Мерсі-Фарм» Василю Фенчаку та багатьом іншим місцевим благодійникам, серед яких і представники громад області.

«Шановні волонтери, у ваших особах я дякую усім землякам, які не втомлюються від війни, не забувають, що країна у біді і щодня допомагають військовим у різний спосіб. Разом боронимо Україну, допомагаємо бійцям і разом неодмінно переможемо», – підкреслив В. Дем’янчук.

Пресслужба Закарпатської облради