Делегація Закарпатської облради з робочим візитом відвідала Будапешт

У рамках візиту до столиці Угорщини голова облради, зокрема провів зустріч із заступником Державного секретаря Міністерства зовнішньої політики і закордонних справ Угорщини Кішем Порціу Пийтером.

“Ми обговорили спільні проєкти, які зобов’язані реалізувати, незважаючи на складну ситуацію в обох країнах.

Один із них – будівництво сміттєпереробного заводу у с. Яноші Берегівського району, стосовно якого на Закарпатті була спроба інформаційних спекуляцій. Отож, отримали офіційне підтвердження продовження роботи у цьому напрямку і підтримки профільного Міністерства Угорщини в дофінансуванні”, – підсумував зустріч ВолодимирЧубірко.

Сторони також обговорили й інші проєкти на Закарпатті, на які наша область сподівається отримати підтримку.

У ході зустрічі голова облради поспілкувався і з колишнім Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йозефом Бугайла, який зараз у Міністерстві опікується питаннями України і надалі залишається справжнім другом Закарпаття.

У зустрічі взяв участь і депутат обласної ради Пийтер Чобо.

Пресслужба Закарпатської обласної ради