На Закарпатті застосовують новітні технології у профтехосвіті

У цьому мав змогу переконатися Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у рамках робочого візиту у Свалявський професійний будівельний ліцей. У навчально-практичному центрі закладу керівник освітянської галузі знайомився з процесом освоєння учнями електротехнічних технологій.

Зокрема, майстри та учні закладу продемонстрували фрагмент уроку майбутніх електоромонтажників з освітлення та освітлювальних мереж зі з’єднання та окільцювання струменевих проводів та кабелів, спаювання світлодіодної стрічки, з’єднання проводів у розгалуджувальній коробці тощо.

Відтак міністру презентували навчально-практичний центр будівництва та дизайну ліцею. Зокрема — роботизовану систему програми TED, майстер-клас із нанесення декоративної штукатурки, нарізання плитки і не тільки.

«Закарпатська обласна рада, на балансі якої нині перебувають усі профтехучилища та профліцеї краю, всіляко підтримує ці заклади. Бо розуміємо, що вже зараз і особливо — після перемоги над окупантами будівельні та інші робітничі спеціальності будуть на вагу золота. Варто підмітити і креативний та сучасний підхід до навчання і керівника закладу Олександра Власика, який за відносно короткий період зумів обладнати навчальні центри для максимально комфортного і ефективного навчання майбутніх спеціалістів», зауважила присутня на зустрічі з міністром керуюча справами Закарпатської облради Мирослава Ливч.

У зустрічі також взяли участь голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, нардеп Михайло Лаба, начальник Департаменту освіти і науки ОВА Мар’яна Марусинець та інші.

Пресслужба Закарпатської обласної ради