В Ужгороді урочисто відзначили Міжнародний день захисту прав жінок і миру

Сьогодні, 5 березня, в атріумі будівлі Закарпатської обласної ради відбулися урочистості із нагоди Міжнародного дня захисту прав жінок і миру. Із вітальними промовами виступили – голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров і перший заступник голови ОДА Мирослав Білецький.

Олексій Петров, звертаючись до присутніх, наголосив: «Шановні закарпатки! У цей святковий весняний день, коли пригортаємо до серця матерів, вшановуємо дружин, сестер, усю прекрасну половину людства, дозвольте мені привітати вас від імені депутатів обласної ради та від себе особисто з Міжнародним жіночим днем –8 Березня! Ви наповнюєте наші будні яскравими фарбами, надихаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нині жінки беруть активну участь у волонтерських рухах, на жаль,  і на передовій у зоні бойових дій та у боротьбі із пандемією. Зі словами щирої подяки за вашу мудрість, турботу, доброзичливість, терпіння і любов, бажаємо вам міцного здоров’я, добра, нових успіхів у праці і навчанні, щастя в особистому житті! Будьте як весна – яскравими, красивими, натхненними. Нехай тривоги минають ваші серця, а в оселях і родинах панують мир, злагода і радість.»

Відтак, виконав приємну місію та вручив відзнаки обласної ради.Так, за вагомий особистий внесок у розбудову фінансової системи області, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня Почесними грамотами обласної ради нагороджено: заступника директора департаменту – начальника бюджетного управління департаменту фінансів ОДА Наталію Боркулеш та заступника начальника управління – начальника відділу фінансів місцевих органів влади, бухгалтерського обліку та звітності департаменту фінансів обласної державної адміністрації Віталію Туряницю.

За вагомий особистий внесок у справу поліпшення надання медичної допомоги населенню області, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир Грамотою нагороджено лікаря, невролога вищої категорії Комунального некомерційного підприємства  «Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака» Закарпатської обласної ради Наталію Митровцій.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мирПодяку обласної ради оголошено начальнику фінансово-економічного відділу Філії – Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк»Наталії Костик.

За сумлінне відношення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мирПодяку обласної ради оголошено діловоду  відділу режиму та технічного захисту інформації Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Вірі Машкаринець.

Пресслужба облради