В Ужгороді вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Нині, 14 травня, у сквері Героїв Майдану, що в обласному центрі, відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника жертв політичних репресій.

Участь у заході узяли: заступник голови Закарпатської облради Денис Ман, заступник голови Закарпатської ОДА Петро Добромільський, заступник Ужгородського міського голови Вадим Борець, представники крайової організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих та члени їхніх сімей, громадськість краю та представники ЗМІ.

Із промовами перед присутніми виступили заступник голови обласної організації Всеукраїнського товариства політв’язнів та репресованих Роман Децик та керівник крайового культурно-освітнього товариства «Просвіта» Павло Федака.

Камерний хор «Кредо» (керівник – Ярослав Кирлик) виконав Гімн України та пісні «Чуєш, брате мій», «Молитва за Україну».

Пресслужба облради