Василь Дем’янчук: «Нову автівку, військову екіпіровку, портативні пристрої, медикаменти передаємо на передову нашим захисникам»

Заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук організував та відправляє нову партію допомоги для військових, які захищають нашу Батьківщину від російського загарбника. Посадовець зазначає, що наразі завершується процедура щодо передачі автомобіля із-за кордону, який придбано за кошти обласних депутатів та меценатів. Авто необхідне для батальйону, у якому несуть службу депутати обласної ради. Тож автівка буде заповнена військовою амуніцією, медикаментами, а також портативними приладами, що допомагають краще відстежувати ворога вночі – тепловізорами. Василь Юрійович планує особисто відвідати фронтовиків та вручити їм допомогу.

Відомий закарпатський меценат, засновник ТОВ «Харчові технології Закарпаття» Андрій Хрипта, дізнавшись, що готується така передача, виявив бажання долучитися до доброї справи. І сьогодні разом із бізнес-партнером харків’янином Тарасом Лисенком завітали із новеньким високотехнологічним обладнанням в обласну раду. Благодійники діляться радістю про те, що на сьогодні передано чималу партію військового спорядження, засобів захисту та приладів, що вже у помочі нашим патріотам. Застосувавши свої ділові зв’язки із закордонними партнерами, їм вдалося придбати й передати у гарячі точки: автомобілі, тепловізори, бронежелети, шоломи, медикаменти тощо. Наразі в Україну прямують сучасні броніки, каски тощо.

Добродії переконані, що кожен нині повинен усвідомити відомий вислів: «Хто не годує свою армію – буде годувати чужу».

Пресслужба Закарпатської облради