Відбулася чергова всеукраїнська онлайн-нарада з актуальних питань діяльності районних рад

Сьогодні, 15 липня, відбулася чергова Всеукраїнська онлайн-нарада з актуальних питань діяльності районних рад, яку організувала Українська асоціація районних та обласних рад (УАРОР). Закарпатську обласну раду представила керуюча справами облради, депутатка облради Мирослава Ливч.

На заході обговорили поточну роботу УАРОР щодо вирішення актуальних проблем органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня, завдання та плани дій на найближчу перспективу.

Експерти Асоціації наголошували, що станом на 1 липня 2021 року суттєво погіршилась ситуація з передачею майна від районних рад громадам. Багато об’єктів ліквідовано, ще низка припинили або частково припинили надавати послуги.

Окремо учасники онлайн-наради обговорили Резолюцію зборів голів районних рад України, щодо гарантій діяльності районних рад. Зокрема, у документі наданий перелік повноважень під які може здійснюватися фінансування. Резолюція направлена керівництву держави, профільним відомствам та керівникам парламентських фракцій і груп у парламенті.

Відтак обговорили питання щодо проведення розширеного засідання УАРОР у вересні поточного року, на якому обиратимуться до складу Правління Асоціації представники від областей. Мирослава Ливч повідомила, що під час  наради з головами районних рад Закарпаття, вирішено делегувати до складу Правління Асоціації, зокрема, у комісію з питань бюджету та оподаткування голову Ужгородської районної ради Юрія Фрінцка.

Пресслужба облради