Відбулася зустріч керівництва області з представниками малого бізнесу

Учора, 17 грудня, у малому  залі ОДА відбулася ділова зустріч керівництва області з представниками малого бізнесу.

Провів її голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

Участь у заході також узяли: заступник голови Закарпатської обласної ради Денис  Ман, депутат облради Ірина Мацепура,   підприємці та бізнесмени, керівники окремих департаментів ОДА.

Під час четвертого засідання Експертної ради з розвитку малого та середнього бізнесу в умовах кризи обговорено регіональний план виходу із коронакризи та нові інструменти підтримки закарпатського бізнесу.

У ході жвавої дискусії, підприємці ділились своїми переживаннями щодо ризиків, проблем та викликів закарпатського бізнесу. А. Полосков наголосив про підтримку влади.

За словами Дениса Мана, «діалог вийшов вдалим, логічним та практичним. Переконаний, що попереду найголовніше – втілити все на практиці. Зважаючи на добрий настрій учасників, нову Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Закарпатській області на 2021-2023 роки, яку схвалили депутати Закарпатської обласної ради на сесії, узгоджені механізми підтримки бізнесу  – 2021 рік має бути більш ефективним у сфері розвитку економіки регіону, хоча з іншого боку – показники розвитку реальної економіки не дуже втішні.»

Конкретний інструмент, який розроблений командою Агенції регіонального розвитку Закарпатської області у рамках проекту “Діалог для розвитку”, що фінансувався програмою UCBI II від USAID – US Agency for International Development на Закарпатті, є ефективним і з ними можна познайомитись за посиланням: https://zroblenovzakarpatti.com/.

Як підкреслив Денис Ман, у цьому проєкті – наша реальна підтримка закарпатського крафтового виробника. Та подякував голові ОДА за підтримку, а працівникам Агенції – за активну роботу.

Пресслужба облради
(фото пресслужби ОДА)