В Ужгороді засяяла головна ялинка Закарпаття

Print Friendly, PDF & Email

Нині, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая на площі Народній в Ужгороді відбулося урочисте запалення  головної Новорічної ялинки нашого краю.

Герої театралізованого дійства – Ангел та Святий Миколай вітали діток, які зібралися на площі, із прийдешніми новорічно-різдвяними святами  та разом із  усіма співали пісню «Ой хто, хто Миколая любить».

На свято завітали голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров,  голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

У вітальній промові Олексій Геннадійович сказав: «Із чудовою ялинкою та вашими щирими усмішками занурююсь у дитинство, у свято чудес та мрій. Сподіваюся, що ви всі були чемними, слухняними і Чудотворець з радістю покладе  у ваші чобітки або під подушку  бажані подарунки. Єдиного, чого не вистачає нині, – снігу, але ми всім депутатським корпусом обласної ради звернемося до Небесної канцелярії і попросимо снігу на  новорічно-різдвяні свята. І буде нам радість».  Олексій Геннадійович висловив сподівання, що прийдешній рік буде кращим та побажав усім жителя Закарпаття міцного здоров’я, добра, радості, взаєморозуміння, достатку і Божого  благословення.  

 Відтак, керівники краю вручили нагороди переможцям обласного конкурсу на тему «Захисники України: історія та сьогодення» у 2020 році. Починаючи з 2015 року,  департамент освіти і науки ОДА, який очолює Ганна Сопкова, проводить цей унікальний обласний конкурс до Дня захисника України у чотирьох номінаціях : «Лист», «Вірш», «Малюнок», «Фоторобота»,   підсумки якого підбиваються напередодні Дня Збройних сил України. В умовах карантину обласного свята з відзначення переможців не проводилось. Тож керівники краю сьогодні  виконали приємну місію і вручили  відзнаки переможцям та грошові премії. Роботи переможців  щорічно укладаються до «Альманаху дитячої творчості». У такий спосіб упорядковано вже шостий том літопису цього конкурсу.

 Відтак за повелінням Святого Миколая та його помічника засяяли  яскраві вогні  головної Новорічної ялинки Закарпаття.

Пресслужба облради