Задля розвитку Закарпатської області, громад та їх інфраструктури

Print Friendly, PDF & Email

На позачерговій сесії обласної ради, яка відбулася 5 травня цього року, депутати прийняли рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019 – 2020 роки», проєкт якого був опублікований заздалегідь.

Документ підготовлено департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

 Учасники Програми – органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади, інститути громадянського суспільства, агенції регіонального розвитку та ін. Внесення змін та доповнень до цієї Програми необхідне з метою ефективної реалізації державної регіональної політики, сприяння та організації розвитку Закарпатської області, громад та їх інфраструктури, і відповідного об’єднання для цього організаційних і фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестицій і позик у регіональну економіку.

Внесені зміни стосуються розділів: «Напрями діяльності, завдання та заходи Програми», а також «Головна мета, завдання та принципи реалізації Програми».

Виконання рішення потребує фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету, у тому числі й для забезпечення співфінансування проєктів, що реалізуються в регіоні за кошти секторальної бюджетної підтримки.

 Контроль за виконанням цього рішення покладено на першого заступника голови обласної державної адміністрації та постійні комісії обласної ради.

Пресслужба облради