На позачерговій сесії обласної ради, яка відбулася 5 травня цього року, депутати прийняли рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019 – 2020 роки», проєкт якого був опублікований заздалегідь.
Документ підготовлено департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.
Учасники Програми – органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади, інститути громадянського суспільства, агенції регіонального розвитку та ін. Внесення змін та доповнень до цієї Програми необхідне з метою ефективної реалізації державної регіональної політики, сприяння та організації розвитку Закарпатської області, громад та їх інфраструктури, і відповідного об’єднання для цього організаційних і фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестицій і позик у регіональну економіку.
Внесені зміни стосуються розділів: «Напрями діяльності, завдання та заходи Програми», а також «Головна мета, завдання та принципи реалізації Програми».
Виконання рішення потребує фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету, у тому числі й для забезпечення співфінансування проєктів, що реалізуються в регіоні за кошти секторальної бюджетної підтримки.
Контроль за виконанням цього рішення покладено на першого заступника голови обласної державної адміністрації та постійні комісії обласної ради.
Пресслужба облради