Михайло Рівіс: Внесені зміни до обласного бюджету – на невідкладні потреби сьогодення

На останній позачерговій сесії обласної ради депутати прийняли рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, зумовлене нагальними запитами дня.

Цим документом передбачено кошти на ліквідацію наслідків буревію, що пройшов територією області 25 квітня ц.р. А саме: за рахунок зменшення на 900 тис грн резервного фонду обласного бюджету спрямовано: 500 тис грн – Іршавському району для ремонту пошкодженого даху пологового відділення та реанімації центральної районної лікарні та 400 тис грн – на виконання Регіональної програми «Турбота» для виплати матеріальної допомоги постраждалим від буревію громадянам.

Відповідно до зазначеного рішення облради також передбачено понад 500 тис грн для харчування працівників обласних лікарень, які надають медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та працівників поліції, що задіяні до роботи  на цих об’єктах,   за рахунок зменшення капітальних видатків по Програмі розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Закарпатської області на 2020-2021 роки, а також  1 млн 200 тис грн – Закарпатському обласному  центру громадського здоров’я для фінансування заходів із профілактики та боротьби  зі СНІДом, у т.ч. для проведення ним  лабораторних досліджень ПЛР на СОVID-19, за рахунок перерозподілу коштів залишку за медичною субвенцією.

Крім цього, депутати, враховуючи реалії сьогодення, забезпечили фінансову потребу на карантинні заходи із належного дотримання санітарно-гігієнічних вимог у комунальних закладах області.

«Бюджетне рішення підтримано усіма присутніми у сесійній залі депутатами, оскільки воно спрямоване на підтримку медиків, правоохоронців, задіяних до роботи медзакладів із коронавірусними хворими, а також жителів нашого краю, які постраждали нещодавно від стихії», – зазначив голова облради Михайло Рівіс та наголосив на необхідності оперативного освоєння коштів обласного бюджету на ці цілі.

Пресслужба облради