28 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Задля збереження та раціонального використання природних ресурсів краю

Понеділок, 22 червня 2020, 14:28

Постійна комісія облради із питань екології та використання природних ресурсів вивчатиме проєкт рішення «Про погодження лімітів використання лісових ресурсів під час заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань у 2020 році».

Автор документу – Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства наголошує, що підставою для його розроблення є необхідність посилення контролю в галузі охорони, збереження, раціонального, невиснажливого використання природних рослинних ресурсів, забезпечення відновлення відтворювальних властивостей лісу тощо.

Зазначається, що метою прийняття рішення є встановлення лімітів на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення для надання можливості спеціального використання фізичними та юридичними особами природних ресурсів місцевого значення, а це, у свою чергу,  сприятиме економічному розвитку області та підвищенню рівня життя місцевого населення.

Очікується, що це рішення дасть змогу здійснювати спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення у межах території області, що унеможливить самовільне та безконтрольне використання природних рослинних ресурсів, порушення природоохоронного законодавства та ін..

Розробник стверджує, що проєкт не потребує бюджетних асигнувань, а

його реалізація сприятиме збереженню та раціональному використанню природних ресурсів на території області.

Пресслужба облради