![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-80-160x107.jpg)
Об’єктом Угоди є розвиток співробітництва у галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі, науки і досліджень, освіти і спорту, охорони здоров’я, культури і мистецтв, розвитку туризму, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та співпраця органів місцевого самоврядування обласного та місцевих рівнів.
Особливе значення в угоді надається питанням транскордонного співробітництва, сприяння залученню міжнародної технічної допомоги з фондів ЄС та інших зовнішніх джерел для розвитку прикордонних територій.
Згідно з угодою, сторони також ініціюють розробку та реалізацію спільних проєктів у рамках програми транскордонного співробітництва «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна», підтримують активну участь обох регіонів у Стратегії ЄС для Дунайського регіону, Карпатській Стратегії, а також інших програм Європейського Союзу, які сприятимуть європейській інтеграції України.