Закарпатська делегація відвідала австрійську транснаціональну корпорацію з розробки рішень для Smart cities

Керівники Закарпаття відвідали компанію SWARCO – австрійську транснаціональну корпорацію з розробки рішень для Smart cities.

🚦 Компанія створює рішення в управлінні дорожнім рухом, безпілотного водіння транспортними засобами, системи управління рухом та оплати проїзду в громадському транспорті, системи розумного паркування, виробляє зарядні станції та інноваційні продукти для громадського транспорту. Також компанія є найбільшим у світі виробником світлофорів. Товарообіг компанії сягає 1,2 мільярди євро.

👉Під час зустрічі з представниками компанії SWARCO голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай, голова ОВА Віктор Микита, а також перший заступник обласної ради Андрій Шекета та заступники голови ОВА Ігор Шинкарюк та Василь Іванчо говорили про можливості співпраці в напрямках розвитку мережі зарядних станцій для електромобілів, встановлення сенсорів для моніторингу стану мостів, систем безперебійного живлення для світлофорів і електронних табло для громадського транспорту.

👉Компанія SWARCO має свої представництва у 46 країнах світу, в Україні зареєстровано дочірнє підприємство ТОВ «Сварко Україна». Певні проєкти щодо забезпечення контролю дорожнього руху компанія вже успішно реалізовує на Львівщині.