Голова Сенату Парламенту Чеської Республіки Мілош Вистрчіл сьогодні під час он-лайн зустрічі дав добро на формування єдиної платформи, яка координуватиме роботу з надання гуманітарної допомоги.
Інструментом для здійснення усіх юридичних формальностей слугуватиме благодійний фонд «Віза», який має 15-річний досвід роботи у цій сфері.
Уже відправлено 2 автобуси медикаментів на Закарпаття з Німеччини. Готуються вантажівки з продуктами харчування та першої необхідності з Чеської Республіки.
Розробляється логістична схема для вирішення проблем переселенців з інших регіонів України. Для цього налагоджується комунікація з органами місцевого самоврядування у всіх районах краю.
Є домовленість із закарпатськими депутатами різних рівнів про створення у кожному районі регіональних загонів підтримки громадян.
Працюємо на випередження та для запобігання виникнення серйозних гуманітарних проблем у Закарпатській області.