“Переконливо прошу закарпатців та гостей нашого краю звести до мінімуму використання електроенергії з 7.00 до 23 години. Чому це зараз конче потрібно зробити? Аби запобігти відключень електроенергії. Всі ми знаємо, що протягом останнього тижня об’єкти енергосистеми України зазнали масової атаки з боку рашистів. Зараз енергетики намагаються стабілізувати ситуацію. Тому мусимо їм умцьому допомогти. Зі свого боку Закарпатська обласна рада вже звернулася до своїх понад 130 комунальних підприємств з таким же проханням. Це буде наш спільний внесок у відновлення, країни та наближення перемоги”, – зауважив голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко
Пресслужба Закарпатської обласної ради