Закарпатська облрада співпрацюватиме з ГО «Захист суспільства України»

Відповідний меморандум про співпрацю щойно підписали голова облради Володимир Чубірко та президент організації Богдан Забредовський. Сторони скомунікував депутат обласної ради Петро Станко.

У документі йдеться про співпрацю у гуманітарній галузі, проведення спільних заходів, тренінгів та навчань, форумів, тощо.

ГО «Захист суспільства України» — різностороння громадська організація, заснована на Закарпатті, але має широку географію діяльності.

Серед напрямків роботи ГО — співпраця з органами державної влади військовими організаціями та органами місцевого самоврядування, допомога дитячим будинкам, проект з відбудови житла для українців, випікання хліба на території Херсонщини, реабілітація військових, тощо.

У ході зустрічі голова облради ознайомив представників організації із проектами для реабілітації та проживання військових, які зазнали поранень. Сторони домовилися провести чергову зустріч, на якій буде окреслено можливості для підтримки цих ініціатив.