Закарпатські держслужбовці зможуть підвищувати кваліфікацію у Тернополі  

Print Friendly, PDF & Email

 
Керівники Закарпатської облради та Закарпатської ОВА щойно підписали тристоронній договір про співпрацю із Західноукраїнським національним університетом.
 
Договір, крім іншого, в основному, передбачає підвищення кваліфікації для держслужбовців Закарпатської області. Зокрема, у філії закладу в Ужгороді.
 
У ході підписання документу голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко наголосив також на важливості співпраці у напрямку транскордонного співробітництва.
 
Довідково
 
25 серпня 2020 року, відповідно до наказу МОН України, Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ) перейменовано на Західноукраїнський національний університет і надано статус класичного закладу вищої освіти.
 
У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities (Edition 2020.2.0) університет посідає 6-те місце серед 317 українських закладів вищої освіти, у міжнародному рейтингу uniRank – 7 місце. Також ЗУНУ – сьомий в Україні за кількістю дослідників, що мають профілі у Web of Science.