Засідала Президія Закарпатської обласної ради

Сьогодні 28 липня під головуванням голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося засідання Президії облради.

Було розглянуто більше 50 питань порядку денного, які запропоновано профільними комісіями до прийняття на другому пленарному засіданні 3-ї сесії облради VІІІ скликання.

У ході обговорення частину питань було знято та вирішено перенести на розгляд наступного засідання ради.

Серед пропонованих на розсуд депутатів проектів рішень — питання, що стосуються бюджету, охорони здоров’я, освіти, управління майном ради, функціонування комунальних установ обласної ради та ряд інших питань.

Як раніше було анонсовано, друге пленарне засідання третьої сесії обласної ради VІІІ скликання відбудеться 29 липня об 11.00 у сесійній залі обласної ради за адресою: Ужгород, пл. Народна, 4.

Пресслужба Закарпатської обласної ради