![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-46-160x107.jpg)
30 дітей бійців 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада – Закарпатський легіон з різних районів краю поїхали на 10-денний відпочинок до Литви. Поїздку допомогла організувати Закарпатська військова адміністрація, взявши на себе транспортування учнів.
На школярів чекає насичена програма: багато екскурсій, знайомство з литовською культурою, майстер-класи, нові друзі і позитивні враження.
– Насправді це чудовий подарунок не тільки школярам, а і для закарпатських бійців, бо, знаючи, що їхні діти в безпеці і гарно проводять час, вони зможуть зосередити свої зусилля на військовій справі і знищенні русні. Дякую Валеріусу, його команді із Каунаського районної муніципальної адміністрації за цей проєкт і надані вантажі гуманітарної допомоги. Дякую всьому литовському народу за чітку міжнародну позицію і дієву підтримку України, – прокоментував Володимир Чубірко після того, як автобус з учнями вирушив у дорогу.
Пресслужба Закарпатської обласної ради