23 Октябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

30 квітня – День прикордонника

Четверг, 30 Апрель 2020, 09:00

Шановні вартові рубежів Української держави!

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом.

Вы, не шкодуючи своїх сил і часу, а часто й ризикуючи життям, робите все для того, щоб забезпечити цілісність і недоторканість кордонів нашої держави, охорону її суверенних прав.

Особовий склад, проявляючи хоробрість, відданість обов’язку та героїзм, бере участь у бойових діях на південному сході України.

Сьогодні прикордонники першими зустрічають співвітчизників, наражаючись на небезпеку, які повертаються із країн Європи, де поширення коронавірусу набуло великих масштабів.

І саме завдяки професіоналізму і сумлінню бійців Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, жителі Закарпаття відчувають захищеність, спокій і можливість мирної праці та життя.

Тож бажаю вам наснаги, бодрость, хорошее здоровье, великого родинного щастя та всіляких земних гараздів.

Дать вам, Бог, й надалі з честю виконувати всі завдання заради розвитку і зміцнення нашої суверенної України, світлого майбутнього її народу.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс