30 квітня – День прикордонника

Шановні вартові рубежів Української держави!

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом.

Ви, не шкодуючи своїх сил і часу, а часто й ризикуючи життям, робите все для того, щоб забезпечити цілісність і недоторканість кордонів нашої держави, охорону її суверенних прав.

Особовий склад, проявляючи хоробрість, відданість обов’язку та героїзм, бере участь у бойових діях на південному сході України.

Сьогодні прикордонники першими зустрічають співвітчизників, наражаючись на небезпеку, які повертаються із країн Європи, де поширення коронавірусу набуло великих масштабів.

І саме завдяки професіоналізму і сумлінню бійців Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, жителі Закарпаття відчувають захищеність, спокій і можливість мирної праці та життя.

Тож бажаю вам наснаги, бадьорості, міцного здоров’я, великого родинного щастя та всіляких земних гараздів.

Дай вам, Боже, й надалі з честю виконувати всі завдання заради розвитку і зміцнення нашої суверенної України, світлого майбутнього її народу.

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс