6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні  військовослужбовці краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом!  Українські Збройні Сили пишуть нову сторінку в історії нашої Вітчизни, відстоюючи її територіальну цілісність на Донбасі вже 6-ий рік. Ціною власного здоров’я і життя мужні воїни набувають новий бойовий досвід служіння українському народу, хоробро боронячи наш мир і спокій, сумлінно і чесно  виконуючи свій військовий обов’язок. У їх рядах і доблесні бійці 128-мої окремої  гірсько-штурмової  бригади, які своєю відвагою  і стійкістю стали гідним прикладом для інших.  Пишаємося ними та схиляємо голови перед кожним, хто  віддав своє життя  у боях за рідну землю.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, родинного тепла, щастя, незламного духу та перемоги у затяжній війні.

Нехай Господь береже вас!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс