Актуальні питання діяльності обласних рад розглянули на всеукраїнській онлайн-нараді

Сьогодні, 28 квітня, відбулася всеукраїнська робоча онлайн-нарада з керівниками обласних рад, яку організувала Українська асоціація районних та обласних рад (УАРОР). Тема – актуальні питання діяльності обласних рад. На зустрічі Закарпатську обласну раду представляли: керуюча справами облради Мирослава Ливч та її заступник Володимир Гнатківський.

Учасниками наради були підняті питання регіонального розвитку та перспектив децентралізації, а також щодо реформування органів місцевого самоврядування на субрегіональному та регіональному рівнях.

Зазначалося, що реформа повинна відбуватися за конкретним алгоритмом дій і УАРОР такий запропонувала керівництву держави. Йдеться про те, що сьогодні, у першу чергу, мають бути ухвалені зміни до Конституції щодо децентралізації влади. Відтак, можна напрацьовувати нову редакцію Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Як наголосив керівник Асоціації Сергій Чернов – 11 травня ц.р. відбудеться засідання Консультаційної ради з питань місцевого самоврядування при Голові ВРУ, де усі актуальні питання реформи районних та обласних рад будуть розглянуті.