Делегація Чеської Республіки передала закарпатській громаді чергову партію гуманітарної допомоги

Print Friendly, PDF & Email

Ідеться про автомобілі швидкої допомоги для медзакладів Великого Березного, Виноградова та Верхніх Воріт, пожежне обладнання для КП Міжнародний аеропорт Ужгород та генератора і подарунків для Будинку дитини, що у Сваляві.
 
“Сьогоднішній візит гетьмана краю Височина Вітезслава Шрека важливий для нас із точки зору обговорення допомоги і спільних проєктів з цим краєм на 2023 рік. Важливо, що у складі делегації, яка прибула не з пустими руками, є і керівник Департаменту гуманітарної допомоги МЗС Чехії Петер
 
Гандалович, з яким ми плідно працюємо з 2022 року. Зокрема, за кошти, направлені чеським МЗС фонду Карітас, вдалося спорудити модульні будиночки для ВПО у Мукачеві, Сваляві і розпочати у Середньому й відремонтувати приміщення гуртожитків нашої Академії мистецтв та Свалявського профліцею. Загалом комфортне житло отримають близько 250 внутрішньо переселених українців. Але ми готуємо ще більший і масштабніший проєкт з цими чеськими партнерами, про який повідомимо громадськість трохи згодом”, – резюмував візит чеських партнерів голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.
 
Пресслужба Закарапстької обласної ради