05 червня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Депутати обласної ради внесли зміни до Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Закарпатської області на 2020 – 2021 роки

вівторок, 19 травня 2020, 15:45

На останній позачерговій сесії облради депутати прийняли рішення «Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Закарпатської області на 2020 – 2021 роки».

Документ розроблений департаментом охорони здоров’я ОДА у співпраці із комунальними закладами охорони здоров’я області.

Зміни внесено із метою проведення першочергових заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню COVID-19 та необхідність лікування коронавірусних хворих на території краю.

Редагування стосується додатків: «Паспорт програми», «Ресурсне забезпечення Програми» та «Напрями діяльності та заходи Програми».

Виконання заходів цієї Програми здійснюватиметься за кошти обласного й державного бюджетів. Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я.

Пресслужба облради