Діти закарпатських військових розпочали заняття у міжнародному таборі міста Качергі Литовської республіки

Print Friendly, PDF & Email

Після 19 годин дороги, діти військових 128-ї Закарпатської окремої гірсько-штурмової бригади дісталися літнього табору для дітей. Протягом першого дня діти, хоч і буди стомлені з дороги, проте танцювали, грали в традиційні литовські народні ігри.  

30 закарпатських учнів віком 11-14 років зустріла староста міста старшина міста Качергі і пов’язала всім учасникам на знак дружби сині хустки з гербом міста. У другій половині дня діти взяли участь у навчанні “Весела арт-лабораторія”. А ввечері закінчили насичений день навчанням місцевим вуличним танцям та приємними посиденьками біля вогнища. Програма підтримується Каунаським районним муніципалітетом.

Поїздка відбувається у рамках Міжнародної літньої програми дитячого обміну школи-багатофункціонального центру Качергі та шкіл країни України, про яку домовилися мер Каунаського району Валеріус Макунас та  голова Закарпатської облради Володимир Чубірко під час нещодавньої онлайн-зустрічі.

10-денна міжнародна освітня програма літніх канікул розроблена для того, щоб розвинути в учнів громадянську позицію, дізнатися про звичаї Литви та України, а також задовольнити потреби в освіті та самовираженні. Під час програми, беручи участь у заходах, українські школярі знайомитимуться з культурою та звичаями країн, розвиватимуть мовні навички та навчатимуться співпрацювати. Діти перебуватимуть у таборі до 3 серпня.

Пресслужба Закарпатської обласної ради