“Екологічна” комісія обласної ради узгоджувала питання меж регіонального ландшафтного парку місцевого значення Синяк

Сьогодні під головуванням Георгія Горвата за участі першого заступника голови обласної ради Андрія Шекети, заступника Василя Дем’янчука та керуючої справами Мирослави Ливч відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою. До роботи комісії долучилися її представники: Василь Якубець, Іван Савко, Микола Дербак, Гейза Гулачі та депутат обласної ради Іван Барна.

Депутати розглянули лист філії «Мукачівське лісове господарство» щодо внесення змін до рішення Закарпатської обласної ради від 26 травня 2011 року №229 «Про створення регіонального ландшафтного парку місцевого значення Синяк». Зокрема, йдеться про те, що в рішенні 13-річної давнини не були чітко визначено межі Парку, загальна площа якого становить 4631, 29 га. Відповідно, це не дозволяє лісівникам ефективно забезпечувати захист природних ресурсів.

Комісія рекомендувала Департаменту екології та природних ресурсів ОВА спільно з філією «Мукачівське лісове господарство» розробити проєкт рішення та подати на розгляд наступного пленарного засідання сесії Закарпатської обласної ради, що відбудеться 21 березня 2024 року. У документі мають зазначатися місця розташування об’єкту (із визначенням кварталів) в межах затвердженої рішенням Закарпатської обласної ради від 26.05.2011р. площі Парку.

Наступне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою. заплановане на 14 березня.