В Ужгороді розпочалися святкування з нагоди 210-ї річниці з Дня народження великого Кобзаря

До ювілейної дати в обласному художньому музеї імені Й.Бокшая відбулося літературно-мистецьке свято «Зоря Шевченка над Карпатами.

Тут відкрили художню виставку творів майстрів пензля і різця, закарпатців – лауреатів Шевченківської премії, а також виставку робіт із Шевченкіани скульптора Михайла Беленя. У музейних залах розгорнуто книжково-документальну виставку «Кобзар до Ужгорода йде».

🎹🎻🎷 У концертній програмі узяли участь: народний артист України Петро Матій, студенти Академії культури і мистецтв, народний аматорський ансамбль народної пісні «Розмарія».

🎤 Перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, звертаючись до молоді у залі, закликав вивчати Шевченка, черпати у його творах мудрості та філософії. «Адже його творчість живе і крокує разом із нами. Шевченко – наш символ і джерело різноманітних знань і оптимізму. Його твори – пророчі меседжі, які у сьогоденні допомагають нам самоудосконалюватися та віри у Перемогу України», – наголосив посадовець.