У Свалявському будівельному ліцеї запрацює сучасний смарт-хаб

В смарт-хабі найближчим часом організовують умови для самопідготовки учнів та проведення різноманітних та позаурочних заходів. Для цього в гуртожитку ліцею тривають ремонтні та реконструкційні роботи.

Серед ліцеїстів КЗ «Свалявський професійний будівельний ліцей» ЗОР – переважно іногородні. Тож для багатьох із них учнівський гуртожиток в роки навчання стає не просто місцем проживання, а й другою домівкою. Тому створення для учнів комфортних житлово-побутових, культурних умов, є одним із пріоритетних напрямів роботи. Крім того, тут знайшли прихисток переселені українці. Про це розповів директор Олександр Власик, під час візиту у заклад заступника голови Закарпатської обласної ради Василя Дем’янчука та керуючої справами Мирослави Ливч.

🔧 🧑‍💻Наразі у гуртожитку вже обладнано інформаційний простір з новими меблями, 8 ноутбуками, навушниками, персональним освітленням та сучасним багатофункціональним пристроєм (принтер, сканер, ксерокс).

💪💪Створено кімнату для відпочинку, облаштовано приміщення для занять спортом. В п’яти житлових кімнатах зроблено євроремонт, капітально відремонтовано душові кіманти, встановлено нові умивальники.

Планується провести капітальний ремонт ще в 10 житлових кімнатах.

Керівництво закладу сподівається, що в оновленому будівельному ліцеї буде ще більше можливостей для подальшого навчання й здобуття абітурієнтами робітничої професії.