Голландські меценати привезли черговий гумвантаж на Закарпаття

Print Friendly, PDF & Email

Меценати з голландського міста Барневельд прибули до Закарпаття у супроводі директора Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА (ЄОТС ТИСА) Андеї Сабоне Цап.
 
У квітні поточного року вони привезли гуманітарну допомогу в Міську дитячу клінічну лікарню м. Ужгорода: продукти харчування, одяг та речі першої необхідності для малечі. Також тоді допомогу доправили і в інші медичні заклади області та школи, де перебували переселенці. Сьогодні вони знову завітали з гуманітарною місією в дитячу лікарню обласного центру, куди привезли 60 новеньких лікарняних матраців, ковдр, подушок та постільних наборів, щоб маленькі пацієнти почували себе затишно і комфортно. На черзі – ще 40 таких постільних комплектів. Вільям Шакель вкладає власні кошти й організовує гумвантажі від благодійних організацій та меценатів.
 
“На нашій землі ведеться війна ідеологій, світоглядів. Українці у 21 столітті гинуть за свій вибір жити у європейській і цивілізованій державі”,- зауважив на запитання про ситуацію в Україні Володимир Чубірко. Він подякував голландським партнерам за різносторонню підтримку України й попросив допомоги у вигляді спеціальної медичної апаратури для лікування поранених, яку в Україні не виготовляють. Також голова облради звернувся до благодійників із проханням пошуку партнерського регіону Голландії для налагодження дружніх зв’язків із закарпатською громадою.
 
Голландські гості підтримали таку ініціативу та пообіцяли посприяти у вирішенню озвучених питань.
Андеа Сабоне Цап, яка забезпечила комунікацію між голландськими партнерами і представниками облради, зазначила: «ЄОТС ТИСА із перших днів війни росії проти України використовує усі свої ресурси і контакти, щоб задіяти якомога більше допомоги для жителів Закарпаття та внутрішньо переміщених осіб. Усе, що ми робимо, зазначила вона, – відповідає цілям і завданням нашого Об’єднання».
 
Відтак, за підписом спікера крайового парламенту Володимира Чубірка було підготовлено відповідні листи-звернення до керівників міста Барневельд та запрошення відвідати Закарпатську область.
 
У зустрічі також узяв участь депутат облради Петро Станко.
Благодійники із Голландії – Вільям Шакель та Ібоя Лога
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради