Керівники області вшанували відомих закарпаток

Print Friendly, PDF & Email

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко та заступник голови ЗОВА депутат облради Василь Іванчо нагородили спільною відзнакою обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» відомих краянок.
 
Найвищою крайовою нагородою удостоєно кавалера Ордена Княгині Ольги, заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтв, члена Національної спілки художників України, голову Асоціації творчих жінок Закарпаття «Нова форма», за вагомий особистий внесок у розвиток образотворчого мистецтва, високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілейного дня народження Одарку Сопко.
 
Також за вагомий особистий внесок у розвиток літератури, духовності, культури краю, високу професійну майстерність та з нагоди ювілейного дня народження відзначено членкиню Національної спілки письменників України, поетесу, педагога, громадсько-культурного діяча Олену Пекар.
 
Володимир Чубірко подякував іменинницям за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва краю та щиро побажав Миру, злагоди та нових творчих звершень.