29 вересня 2020

Конкурсна комісія визначилась із переможцем

П’ятниця, 11 вересня 2020, 15:19

Заступник голови обласної ради, голова  конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору Петро Грицик  провів чергове засідання щодо  зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний медичний центр психічного здоров’я та медицини залежностей» Закарпатської обласної ради.  

Найперше члени комісії,  після процедури відкриття засідання, уважно заслухали конкурсну пропозицію учасника конкурсу – відомого  лікаря Закарпаття Василя Кручаниці, який ознайомив присутніх із автобіографічними даними,  розповів про стан справ закладу, про оперативні цілі щодо  реформування на 2020-2021 рік. Йшлося про надання якісного медичного обслуговування краян, оптимізацію фінансово-економічної діяльності, залучення додаткових ресурсів, зміцнення матеріально-технічної бази, взаємодію і співпрацю з партнерами та громадами для забезпечення комплексного, орієнтованого на пацієнта обслуговування тощо. 

 Члени комісії поставили низку запитань, на які Василь Васильович   дав чіткі відповіді.

Відтак, шляхом голосування, кандидатуру В. Кручаниці підтримано як  таку, що відповідає всім конкурсним вимогам і названо переможцем. Тепер  буде внесено відповідне  подання голові облради про призначення переможця конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний медичний центр психічного здоров’я та медицини залежностей» Закарпатської обласної ради та внесено у сесійний зал для розгляду депутатським корпусом.

Пресслужба облради

 


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору